Şebnem Ferah 24 Aralık Mersin Konseri Videoları (Vodafone FreeZone)

Yılların sanatçısı, Şebnem Ferah'ın kalitesini tartışmak bile çok büyük ayıp ve yanlış olur. Yıllardan beridir yaptığı muziklerle dillerde dolaşan ve her yeni albümde başarısına başarı katan benimde çok sevdiğim sanatçı Şebnem Ferah vodafone sponsorluğunda konser turnesinde son durakta Mersin'dedir.

Mekan:
YENİŞEHİR FUAR MERKEZİ
Sanatçı:
ŞEBNEM FERAH
Konser Tarihi:
24 Aralık, 2011 - 21:00

Şebnem Ferah’la Vodafone FreeZone Konserleri Başlıyor!

Ankara, İstanbul, İzmir, Mersin ve Eskişehirli rock severlere bir haberimiz var! Vodafone FreeZone, Türk Rock müziğinin kraliçesi Şebnem Ferah'ı, onbinlerce hayranıyla buluşturuyor!

Müzik hayatına 1988 yılında kurduğu Volvox gurubu ile başlayan Şebnem Ferah, 1996 yılında çıkardığı ilk solo albümü olan “Kadın”ı dinleyiciye sundu. Bu albümü sırasıyla Artık Kısa Cümleler Kuruyorum (1999), Perdeler (2001), Kelimeler Yetse (2003), Can Kırıkları (2005), Benim Adım Orman (2009) albümleri takip etti. Çıkardığı albümlerin yanı sıra aldığı ödüllerle de adından sıkça söz ettiren Ferah, en iyi kadın sanatçı, en iyi konser, en iyi klip, en iyi albüm ödüllerinin de sahibi...

Ve Şebnem Ferah, 24 Aralık 2011 Cumartesi günü Yenişehir Fuar Merkezi’nde sizlerle buluşuyor. Bu unutulmayacak performansı kaçırmayın.

Vodafone FreeZone'lu Şebnem Ferah hayranlarına ise bir sürpriz daha!

Vodafone FreeZone, Şebnem Ferah'ı dinlemek isteyen gençlere konser biletleri hediye ediyor. Nasıl mı?
Vodafone FreeZone'luysanız ve kampanya şartlarını karşılıyorsanız, hediye biletlerinizi yetkili Vodafone Cep Merkezlerinden teslim alabilirsiniz.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

ben

Yorum Gönder

Yorumlama biçimini "ANONİM" yaparak yorum yapabilirsiniz..


Sende bu müzik hakkında düşüncelerini yazabilirsin..

Hadi ne duruyorsun patlat bi yorum :)

SON EKLENEN ŞARKILAR

 
 
 
 

Copyright © 2011 Muzik Dinle, Klip izle, 2016 / 2017 Dinle, Şarkı Dinle Tüm Hakları Saklıdır.